HOME / Porady / Birmingham na Mikołajki z Ryanair!
Birmingham na Mikołajki z Ryanair!

Birmingham na Mikołajki z Ryanair!

Ryanair oferuje wiele tanich lotów do miast europejskich. Tym razem wyjątkowa oferta jest przygotowana na czas Mikołajek - zrób prezent sobie i najbliższej osobie, spędź pare dni w Wielkiej Brytanii, zwiedzając Birmingham dzięki rezerwacji taniego połączenia lotniczego z Gdańska do Birmingham za 79zł w dwie strony!

W Mikołajki na 5 dni do Birmingham!

tani lot do Birmingham Ryanair

Tani lot do Birmingham - co można zwiedzić?

Birmingham to miasto i dystrykt metropolitalny w Wielkiej Brytanii. Cały ośrodek metropolitalny, a także miasto samo w sobie jest drugim pod względem ludności w Wielkiej Brytanii – zamieszkuje go ok. 4 mln osób. Co warto zobaczyć, kupując bilet lotniczy do Birmingham?

  • Selfridges - budowla stworzona z tysięcy aluminiowych dysków, wchodzący w skład centrum handlowego The Bull Ring. Najbardziej charakterystyczna konstrukcja w centrum miasta.
  • Centenary Square - to tutaj skupione są popularne budynki miasta: Hall of Memory, Library of Birmingham, Symphony Hall, Repertory Theatre (The REP), a naprzeciw stoi złoty posąg pionierów epoki industrialnej: J. Watta, M. Boultona i W. Murdocha.
  • Winterbourne House - edwardiański zabytkowy dom i ogród położony w zielonym zakątku Birmingham. Odkrywaj ogrody botaniczne i odkryj ponad 6000 gatunków roślin.
  • Birmingham Museum & Art Gallery
  • Birmingham Back to Backs - to ostatni w Wielkiej Brytanii zachowany przykład domów wybudowanych w ten sposób, że ich tył przylega do innego domu (stąd nazwa).


<< POWRÓT

Zadaj pytanieImię i nazwisko:

Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Agencję Blumo, będącego Administratorem danych, w celu odpowiedzi. Masz prawo usunąć te dane prosząc o to Administratora.
wpisz: wqnc

Pozycjonowanie lokalne