HOME / Aktualności / Zadośćuczynienie dla osoby bliskiej poszkodowanego – nowa uchwała Sądu Najwyższego
Zadośćuczynienie dla osoby bliskiej poszkodowanego – nowa uchwała Sądu Najwyższego

Zadośćuczynienie dla osoby bliskiej poszkodowanego – nowa uchwała Sądu Najwyższego

Nasi klienci bardzo często pytają jakie źródła dochodów potrzebne są do uzyskania pożyczki pozabankowej. W odpowiedzi przekażemy Wam jak potwierdzić swoją sytuację finansową w firmach pożyczkowych. Każdy kto choć raz wnioskował o kredyt w banku dobrze wie, że bez zaświadczenia o zarobkach niczego nie wskóra. W firmach pożyczkowych jest jednak inaczej – czasami potwierdzenie dochodów jest potrzebne, a innym razem nikt nie zapyta cię z jakiego tytułu otrzymujesz przychody. Niektóre firmy wymagają natomiast wspomnianego potwierdzenia jedynie w wyjątkowych przypadkach.

Na słowo klienta

Większość pożyczkodawców nie wymaga od klienta żadnych potwierdzeń otrzymywanego dochodu. Nie oznacza to jednak, że firma nie będzie chciała wiedzieć z czego się utrzymujemy. Dlatego we wniosku pożyczkowym zwykle spotkamy się z pytaniem o nasze miesięczne przychody.

Zastanawiając się nad tym jaką kwotę podać, przypomnijmy sobie wszystkie źródła z jakich otrzymujemy co miesiąc jakikolwiek zastrzyk gotówki. Mogą to zatem być zyski z wynajmu mieszkania, zasiłek czy alimenty (ale tylko te które przyznane zostały osobie składającej wniosek, a nie np. jej dzieciom).Pożyczkodawca uwierzy nam na słowo i w procesie rozpatrywania wniosku o pożyczkę będzie kierował się tylko tym, co podaliśmy w formularzu. Jeżeli natomiast będzie chciał dokładnie sprawdzić naszą zdolność finansową, poszuka naszych danych w takich instytucjach jak BIK czy BIG. 


<< POWRÓT

Zadaj pytanieImię i nazwisko:

Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Agencję Blumo, będącego Administratorem danych, w celu odpowiedzi. Masz prawo usunąć te dane prosząc o to Administratora.
wpisz: ohey

Pozycjonowanie lokalne