HOME / Porady / Kreta all inclusive jedynie 1598 zł - kwiecień 2021!
Kreta all inclusive jedynie 1598 zł - kwiecień 2021!

Kreta all inclusive jedynie 1598 zł - kwiecień 2021!

kreta kwiecień 2021

Kreta all inclusive - kwiecień 2021 jedynie 1598 zł za 4* hotel przy plaży!

tani lot do Grecji z TUI

Marzysz o odpoczynku w słonecznym, nadmorskim kurorcie? Grecja to idealny wybór! Czas na oderwanie się od codziennych obowiązków i zasłużony relaks w hotelu przy plaży w ofercie all-inclusive!

Klimatyczny, malowniczo położony hotel na wzgórzu zachęca do odwiedzenia urokliwymi widokami, licznymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi, basenami i restauracją. To doskonała baza wypadowa do samodzielnego zwiedzania wyspy - można się stąd wybrać do Heraklionu i innych wartych odwiedzenia miejsc. Aktywnemu spędzaniu czasu sprzyja też obecność kortu tenisowego, stoły bilardowe i inne rozrywki.

majówka grecja 2021

Ocean Heights View Hotel ★★★★

lot z Katowic do Heraklionu

25 KWI 2021 - 02 MAJ 2021

all inclusive od 1598zł

Kreta - największa wyspa Grecji

Kreta jest największą grecką wyspą i piątą co do wielkości wyspą śródziemnomorską. Linia brzegowa rozciąga się na długość ok. 1040 km. Największym miastem jest Heraklion (Iraklion). Na Krecie odkryto jedne z najstarszych, mające 5,7 mln lat ślady przodków człowieka. Krajobraz wyspy tworzą skaliste wybrzeża przeplatające się z szerokimi, jasnymi plażami. Jeśli uwielbiasz "leżing i plażing", to na urokliwych kreteńskich plażach zaznasz nie tylko relaksu i słońca, ale też możesz uprawiać różnego typu sporty wodne. Górzysty teren Krety pozwala także na trekking i wspinaczkę górską.


<< POWRÓT

Zadaj pytanieImię i nazwisko:

Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Agencję Blumo, będącego Administratorem danych, w celu odpowiedzi. Masz prawo usunąć te dane prosząc o to Administratora.
wpisz: txma

Pozycjonowanie lokalne