HOME / Porady / Majówka w Bolonii - Włochy 2024
Majówka w Bolonii - Włochy 2024

Majówka w Bolonii - Włochy 2024

Rezerwując bilety lotnicze, noclegi i inne atrakcje z wyprzedzeniem, możesz często zaoszczędzić pieniądze. Im wcześniej zaczniesz planować, tym większa szansa na znalezienie korzystnych ofert. Czasem jednak trudno jest nam zaplanować weekendowy wyjazd wcześniej. Czy można znaleźć tanie loty do Bolonii na niedługo przed majówką, gdy ceny skaczą w górę, a hotele pękają w szwach od turystów? Z pomocą przychodzi nasza wyszukiwarka biletów lotniczych!

Tani lot do Bolonii – maj

Specjalnie dla naszych czytelników, którym zależy na oszczędzeniu na biletach lotniczych w obliczu nadchodzącego długiego weekendu, sprawdziliśmy ceny lotów do Bolonii z Polski. Przedstawiamy najlepszą ofertę na lot do Bolonii w majówkę!

Ryanairem do Włoch z Wrocławia

Bilety do Bolonii na 1 maja są… nawet kilka razy droższe od lotów w innym terminie! Jeśli chcesz zaoszczędzić na locie do Bolonii w majówkę, powinieneś zdecydować się na wyjazd w bardziej optymalnym dniu. Weekend we Włoszech możesz rozpocząć w piątek 3 maja (189,23 zł) lub dzień później, czyli w sobotę 4 maja (77,37 zł). Jeśli zdecydujesz się na wyjazd majówkowy w innym terminie, to koniecznie zapoznaj się z ofertami promocyjnymi linii lotniczej Ryanair.

Kiedy lecieć do Bolonii?

Najtańszy lot do Bolonii w maju kosztuje 59,00 zł i planowany jest na środę 15 maja. Optymalny dzień powrotu przypada na środę 22 maja (69,86 zł).

Sprawdź tanie loty do Bolonii w Ryanair

Bolonia tanie loty Ryanair

Jak znaleźć tani lot do Bolonii w majówkę?

Tanie bilety lotnicze do Bolonii możesz znaleźć, przeglądając strony internetowe ulubionych linii lotniczych lub korzystając z usług porównywarek biletów. Wiele firm, poza biletami lotniczymi, prezentuje Klientom również szereg atrakcji, hotelów lub innych udogodnień, które wzbogacą każdą wycieczkę o niepowtarzalne doznania. Niemal każda wyszukiwarka biletów umożliwia użytkownikom sprecyzowanie nie tylko miejsca docelowego podróży, lecz także określenie budżetu przygotowanego na cele wyjazdu. Warto także zwrócić uwagę na oferty last minute

Co zwiedzić w Bolonii?

    Bolonia, znanego także jako Bologna, to piękne miasto we Włoszech, które ma wiele do zaoferowania podróżnym. Co warto zwiedzić w Bolonii?
  • Piazza Maggiore: To główny plac w Bolonii, otoczony przez historyczne budynki i kościoły. Na placu znajduje się m.in. Bazylika św. Piotra, Palazzo Comunale (Ratusz) oraz Fontanna Neptuna.
  • Wieże Bolońskie: Bolonia słynie z licznych średniowiecznych wież, z których niektóre są otwarte dla zwiedzających. Najbardziej znane z nich to Asinelli i Garisenda, które oferują wspaniałe widoki na miasto.
  • Uniwersytet w Bolonii: Jest to najstarszy uniwersytet na świecie, założony w 1088 roku. Można odwiedzić jego piękne dziedzice oraz niektóre zabytkowe sale wykładowe.
  • Labirynt wnętrzu miasta: Bolonia słynie z sieci historycznych ulic, które tworzą prawdziwe labirynty w samym środku miasta. Spacerując pod nimi, można cieszyć się architekturą i atmosferą Bolonii.
  • Targi spożywcze Quadrilatero: Bolonia słynie z pysznego jedzenia! Quadrilatero to kolorowy i pełen życia obszar Bolonii, gdzie można odkrywać lokalne produkty spożywcze, takie jak świeże owoce morza, sery, wędliny i tradycyjne przysmaki.


<< POWRÓT

Zadaj pytanieImię i nazwisko:

Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Agencję Blumo, będącego Administratorem danych, w celu odpowiedzi. Masz prawo usunąć te dane prosząc o to Administratora.
wpisz: bagz

Pozycjonowanie lokalne