HOME / Porady / Malta w marcu 2022 za 288zł!
Malta w marcu 2022 za 288zł!

Malta w marcu 2022 za 288zł!

Tanie bilety lotnicze na Maltę- odwiedź w marcu wyspiarskie państwo-miasto!

Wybierz się na jedną z najpopularniejszych wysp Morza Śródziemnego. Zarezerwuj tani bilet lotniczy na Maltę z Ryanair! W terminie 13-20 marca 2022 polecimy w obie strony z Gdańska za jedyne 288zł! Lot na Maltę trwa ok. trzy godziny i kończy się na międzynarodowym lotnisku Luqa.

tani lot na Maltę

Od fantastycznych plaż i kolorowych uliczek, po piękny Fort St. Angelo i Ogrody Botaniczne Argotti, Malta jest ucieleśnieniem 6000 lat cywilizacji i słynie z przyjaznej gościnności. Wzdłuż mariny znajduje się wiele restauracji i barów, a zatoka Spinola w St. Julians to idealne miejsce na delektowanie się kieliszkiem lokalnego pastizzi.

Malta znajduje się w strefie klimatu śródziemnomorskiego. Średnia temperatura powietrza wynosi w styczniu 12ºC, a w lipcu 26ºC. Błogosławiona 3000 godzinami słońca w roku - nigdy nie ma złego czasu na odwiedzenie Malty. W rzeczywistości uważa się, że ma najlepszy klimat na świecie. Już teraz zaplanuj, chcesz zrobić podczas podróży na Maltę!

5 rzeczy, które powinni wiedzieć podróżujący po raz pierwszy na Maltę

  1. Fajerwerki zdarzają się cały czas. Nie martw się, jeśli usłyszysz głośne detonacje w ciągu dnia lub wieczorem. Maltańczycy uwielbiają je przygotowywać na każdą okazję, a testy często odbywają się w ciągu dnia.
  2. Dawanie napiwków jest zwyczajem na Malcie. Ogólną zasadą jest napiwek w wysokości od 5% do 10% całkowitego rachunku. Ale niektóre restauracje pobierają opłatę za obsługę, więc sprawdź, czy napiwek został już uwzględniony.
  3. Lokalną walutą jest euro. Taniej jest wypłacać pieniądze prosto z bankomatu niż wymieniać pieniądze na lotnisku. Ponadto większość sklepów i restauracji akceptuje płatności kartami kredytowymi, takimi jak Visa, MasterCard i American Express.
  4. Zdobądź karnet na Maltę. Jeśli planujesz dużo zwiedzać, ta karta pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Za 25 EUR możesz uzyskać dostęp do ponad 40 atrakcji i bezpłatną przejażdżkę autobusem wycieczkowym typu hop-on-hop-off.
  5. Woda z kranu nadaje się do picia, ale może Ci nie smakować. To dlatego, że jest to odsolona woda morska i nie smakuje zbyt dobrze. Najbezpieczniej trzymać się wody butelkowanej!


<< POWRÓT

Zadaj pytanieImię i nazwisko:

Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Agencję Blumo, będącego Administratorem danych, w celu odpowiedzi. Masz prawo usunąć te dane prosząc o to Administratora.
wpisz: hshz

Pozycjonowanie lokalne