HOME / Porady / Poleć na Sylwestra 2021 do Mediolanu za 125zł!
Poleć na Sylwestra 2021 do Mediolanu za 125zł!

Poleć na Sylwestra 2021 do Mediolanu za 125zł!

Sylwester 2021 - tani lot do Mediolanu!

Tanie linie lotnicze Ryanair przygotowały atrakcyjną ofertę sylwestrową - spędź Sylwester i Nowy Rok w Mediolanie dzięki rezerwacji taniego biletu lotniczego do Mediolanu! Noworoczny city break znajdziemy już w cenie 125zł! Zapewnij sobie niezapomniany początek roku za niewielkie pieniądze!

tani lot do Mediolanu

Na stronie linii lotniczych Ryanair znajdziemy najtańszą ofertę bezpośredniego lotu Warszawa Modlin - Mediolan Bergamo w obie strony w terminie 31 grudnia - 6 stycznia za w cenie 125 zł.

Mediolan - perła Lombardii

Mediolan jest stolicą regionu Lombardia w północnych Włoszech. Jest to drugie co do wielkości miasto we Włoszech pod względem liczby ludności, po Rzymie. Jest to wiodące centrum finansowe we Włoszech i najlepiej prosperujące miasto produkcyjne i handlowe.
Miasto słynie z dobrze prosperującego przemysłu modowego. A niektóre ze słynnych dzieł sztuki na świecie, takie jak słynna ostatnia wieczerza Leonarda da Vinci, są wystawiane w Mediolanie.
Mediolan zawsze był bogatym i ważnym miastem. Zawsze było to miejsce pełne różnych znanych artystów i oferuje dużą różnorodność budynków, pomników i muzeów.
Mediolan ma wiele historycznych pałaców, takich jak Palazzo Reale (Pałac Królewski), który znajduje się w południowej części Piazza Duomo. Zamek Sforzów jest jednym z symboli Mediolanu wraz z Madonniną i Galerią Vittorio Emanuele II. Wszystkie te zabytki razem to tylko kilka powodów, dla których warto je odwiedzić.<< POWRÓT

Zadaj pytanieImię i nazwisko:

Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Agencję Blumo, będącego Administratorem danych, w celu odpowiedzi. Masz prawo usunąć te dane prosząc o to Administratora.
wpisz: qbxq

Pozycjonowanie lokalne