HOME / Porady / Gorąca Hiszpania zimą 2022 - lot do Alicante za 138zł!
Gorąca Hiszpania zimą 2022 - lot do Alicante za 138zł!

Gorąca Hiszpania zimą 2022 - lot do Alicante za 138zł!

Tani lot do Alicante - spędź słoneczne, zimowe dni w Hiszpanii za 138zł!

Przełom stycznia i lutego to zazwyczaj najzimniejsze i najmniej przyjemne dni podczas polskiej zimy. Warto w tym czasie znaleźć okazję na złapanie promieni słonecznych i witaminy D - na przykład w słonecznej Hiszpanii!

tani lot Gdańsk-Alicante 2022

W wyszukiwarce biletów znajdziemy lot z Gdańska do Alicante z tanimi liniami lotniczymi Ryanair w terminie 22-29 stycznia 2022 w cenie 138zł w dwie strony!

tani lot do Alicante Ryanair

Alicante - raj dla miłośników słońca i wody

Odkryj Alicante wszystkimi zmysłami: bajeczne plaże, szeroka gama muzeów i imponujące zabytki składają się na szeroki urok tego miasta, do którego odkrycia zachęcamy.

  • Alicante to przyjazne miasto skąpane w wodach Morza Śródziemnego. Charakteryzuje się dużą dynamiką i ciepłym klimatem śródziemnomorskim. Na skrzyżowaniu kultur miasto wita podróżnych i sprawia, że czują się jak w domu.
  • Alicante jest idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych, takich jak żeglarstwo, nurkowanie, snorkeling, surfing, windsurfing, wędkarstwo wyczynowe i narty wodne przez cały rok. Możesz spróbować swoich sił w każdej z tych czynności, kontaktując się bezpośrednio z firmami, które je oferują.
  • Paseo de la Explanada to jeden z głównych punktów orientacyjnych Alicante. Inne spacery i ogrody mogą Cię jednak zaskoczyć ze względu na ich otoczenie i majestatyczne wielowiekowe drzewa: proponujemy odwiedzić Plaza Gabriel Miró, Portal de Elche lub park Canalejas. Jeśli kochasz palmy, nie przegap El Palmeral (gaju palmowego). Jeśli lubisz oglądać wschód słońca nad morzem, pokochasz Paseo de Gómis. Jeśli wolisz romantyczny spacer, wybierz się do Panteón de Quijano. Lub po prostu odpocząć i dobrze się bawić, wybierz jeden z tych parków i ogrodów.
  • Alicante jest domem dla wielu zabytków, które ujawniają fascynującą przeszłość, naznaczoną bliskością Morza Śródziemnego. Miasto ma bogatą historię, odzwierciedloną w zabudowaniach cywilnych i sakralnych. Na starym mieście znajdziesz ratusz, bazylikę Santa María, konkatedrę San Nicolás, pustelnie Santa Cruz i San Roque oraz inne budynki o znaczeniu historycznym. Z Explanady można podziwiać Casa Carbonell, aw centrum miasta można zobaczyć elegancką siedzibę Urzędu Pocztowego lub piękną fontannę Luceros. Możesz również odwiedzić Rynek Centralny w Alicante, a w pobliżu znajdziesz plac Toros (arena do byków) lub starą fabrykę tytoniu, obecnie nazywaną Las Cigarreras, zamienioną we wspaniałe centrum kulturalne.


<< POWRÓT

Zadaj pytanieImię i nazwisko:

Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Agencję Blumo, będącego Administratorem danych, w celu odpowiedzi. Masz prawo usunąć te dane prosząc o to Administratora.
wpisz: vkid

Pozycjonowanie lokalne