HOME / Porady / Sycylia na początku sierpnia za 154zł z Ryanair!
Sycylia na początku sierpnia za 154zł z Ryanair!

Sycylia na początku sierpnia za 154zł z Ryanair!

Słoneczna Sycylia w sierpniu 2021 - tani lot do Włoch tylko 154zł!

Każdy, kto szuka przygód kulinarnych, powinien zarezerwować loty na Sycylię, gdzie czeka jedna z najlepszych kuchni świata, egzotyczna i idealnie doprawiona. Wyśmienite dania, smakowite kąski i owoce morza stanowią skarbnicę smaków tak wyjątkowych na tej małej wyspie, jak jej zabytki i kultura.

Łatwo jest oderwać sie od problemów codzienności i oddać się wędrówkom po przepięknych górach Sycylii i otaczającym je naturalnym krajobrazie. Ciesz się pięknem gór Nebrodi, Parku Narodowego Madonie i potęgą wulkanu Etna o imponującej wysokości 3323 metrów.

Tanie linie lotnicze Ryanair oferują lot z Katowic do Trapani Birgi na Sycylii za jedyne 154zł w terminie 3-21 sierpnia! Spędź ponad 2 tygodnie na magicznej Sycylii i odkryj uroki włoskiej wyspy, oszczędzając na tanim locie z Ryanair.

tanie loty na Sycylię

Kilometry piaszczystych plaż otaczają wyspę jak złota wstążka, podczas gdy w głębi lądu znajdują się góry i łąki. Zatrzymaj się w willi nad morzem lub w apartamencie na szczycie góry, otoczonym dywanami winnic i gajów oliwnych. Opustoszałe zatoczki lub eleganckie kurorty na plaży, imprezy do wschodu słońca lub relaks o zachodzie słońca – Sycylia może być wyspą kontrastów.

Dlaczego warto odwiedzić Sycylię?

Sycylia, największa wyspa na Morzu Śródziemnym, może znajdować się w niewielkiej odległości od włoskiego lądu, przez wąską cieśninę Mesyńską, ale jest to świat inny pod względem atmosfery i podejścia do życia. Wszystko, co włoskie, wydaje się tutaj nieco bardziej fascynujące, nie tylko jedzenie, ale także historia i kultura.

Przez długi czas Sycylia była ignorowana jako miejsce wypoczynku, głównie z powodu mafii i ubóstwa mieszkańców. Dziś jednak wyspa przeżywa boom turystyczny i gwałtowny rozwój. Odwiedzający odkrywają, że Sycylijczycy są łaskawi, szlachetni i gościnni, a sama wyspa oferuje piękne i niezwykle interesujące atrakcje przyrodnicze i historyczne.

tani lot Sycylia


<< POWRÓT

Zadaj pytanieImię i nazwisko:

Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Agencję Blumo, będącego Administratorem danych, w celu odpowiedzi. Masz prawo usunąć te dane prosząc o to Administratora.
wpisz: kzfv

Pozycjonowanie lokalne