Strona główna / Tanie loty miasta / Tanie loty Malaga

Tanie loty Malaga

Słoneczna Malaga na wakacje

Marzysz o słonecznych plażach, zabytkowych miastach i pysznej hiszpańskiej kuchni? Malaga, perła Andaluzji, czeka na Ciebie z otwartymi ramionami. To tętniące życiem miasto zachwyca swoim klimatem i przyciąga turystów z całego świata dzięki swoim wyjątkowym atrakcjom. Odkryj tanie bilety do Malagi i zacznij pakować walizki na niezapomnianą podróż do serca Costa del Sol!

Kiedy lecieć do Malagi?

Malaga to miasto wyjątkowo słoneczne i pogodne. Jeśli zastanawiasz się kiedy jechać do Malagi, powinieneś najpierw zastanowić się nad tym, jakiego rodzaju atrakcji poszukujesz. Decydując się na lot do Malagi latem, musisz być gotów na bardzo wysokie temperatury, długie dni i ciepłe noce. Malaga latem obfituje w koncerty, miejskie festiwale i... dużą liczbę turystów. Kto wie, być może wynika to z faktu, że właśnie w czerwcu oraz lipcu znaleźć można najtańsze bilety lotnicze do Malagi?

Samolotem do Malagi - ceny biletów

Choć początek wakacji dla cen biletów lotniczych do Malagi wydaje się być korzystny, to nie oznacza to tego, że można planować urlop w Maladze bez przygotowania. Ceny biletów lotniczych do Malagii wzrastają w drugiej połowie wakacji. W sierpniu i wrześniu cena ta może być nawet dwa razy wyższa. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że to właśnie w tych miesiącach w Maladze odbywają się dwa ważne wydarzenia - fiesta Feria de Malaga oraz Fashion Week. Tanie loty do Malagi wracają na jesień i zimę.

Ile trwa lot z Polski do Malagi?

Długość lotu do Malagi z Polski jest zależy od tego, z którego miasta zamierzasz wylecieć. W większości przypadków czas podróży samolotem wynosi około 4 godzin. Do Malagi z tanimi biletami dolecisz z takich polskich miast, jak:

  • Kraków,
  • Warszawa,
  • Łódź,
  • Wrocław,
  • Gdańsk,
  • Katowice,
  • Poznań.

.

Malaga plaże

Tanie bilety do Malagi – ile kosztuje najtańszy lot Polska-Malaga?

Tanie loty do Malagi oferują linie lotnicze startujące np. z Gdańska czy Katowic. Najtańszy bilet z Polski do Malagii kosztuje 191 zł (cena aktualna na maj 2024).

Czy w Maladze jest gorąco?

Malaga to perła Andaluzji, która charakteryzuje się słonecznymi pogodami i wysokimi temperaturami. Najcieplej w Maladze jest w miesiącach letnich, takich jak sierpień, lipiec czy nawet wrzesień. Wtedy temperatura osiąga blisko 30°C. Najchłodniej jest za to zimą i wiosną - wówczas można spodziewać się temperatury oscylującej w pobliżu 14°C lub 17°C.

Rozważasz lot do Malagi? Może niegłupim byłoby wyjechać poza sezonem turystycznym? Pamiętaj, że jesienią i zimą możesz spodziewać się wyjątkowo tanich biltów do Malagi!

Tanie loty do Malagi z Polski

Tanie bilety do Malagi oferuje kilka polskich linii lotniczych: Ryanair, Wizzair, Lot. Ponadto, do Malagi polecisz także takimi liniami, jak: Norwegian, Lufthansa, Austrian, Vueling, Dolomiti, KLM, SAS.

Co robić w Maladze?

Malaga to destynacja wyjątkowo ciekawa i kolorowa! Jeśli zdecydujesz się na lot do Malagi wiosną lub latem, możesz spodziewać się wielu atrakcji.

Podczas marcowego Festival de Malaga Cine Español przyjrzysz się z bliska gwiazdom filmowym, kroczącym czerwonym dywanem wzdłuż ulic miasta. W kwietniu wspólnie z mieszkańcami Malagi będziesz mógł wziąć udział w pochodach Semana Santa. Maj to miesiąc pysznego jedzenia (Feria de los Pueblos) i atrakcyjnych muzeów (La Noche en Blanco). Od czerwca do lipca nie pozostaje nic innego, jak jedynie cieszyć się kolejnymi wielkimi festiwalami i koncertami!

Wolisz tanie loty do Malagi? Spokojnie! Jesienią i zimą w Maladze możesz bawić się równie dobrze, jak w wakacje. Chłodniejsze pory roku otwiera hiszpański Fashion eek, po którym następują powolne przygotowania do bożego narodzenia. Świętowanie trwa kolejne trzy miesiące i kończy się kolorowym Carnaval de Malaga.

Podróż do Malagi – o czym pamiętać?

Szykując się na podróż do Hiszpanii, pamiętaj o tym, że nie wszystkie loty do Malagi są bezpośrednie! Często bilety bezpośrednie do Malagi są droższe niż te, które przewidują przesiadkę. Przed wykupieniem lotu, upewnij się, że oferta wskazanej linii lotniczej Cię satysfakcjonuje.

Po tym, gdy wybierzesz swój lot do Malagi, dowiedz się, w jaki sposób trafić z lotniska do miejsca Twojego zakwaterowania. Poznaj niezbędne rozkłady jazdy i różne opcje transportu publicznego. Pamiętaj o ubezpieczeniu podróżnym, które może pokryć ewentualne koszty opieki zdrowotnej!

Malaga loty

Malaga leży w Hiszpanii, więc bez problemu za swoje zakupy zapłacić w walucie euro (€). Wypłaty gotówki możesz dokonać za pomocą bankowatu w wybranym oddziale bankowym. Bankomaty znajdziesz też w centrach handlowych lub znanych punktach turystycznych.

Czy potrzebuję wizy do Malagi?

Turyści, którzy mają polskie obywatelstwo, mogą wlatywać do Hiszpanii bez wizy do 90 dni. Oznacza to, że wystarczy Ci ważny paszport lub dowód osobisty.

Malaga, Barcelona czy Madryt?

Nie znalazłeś wystarczająco taniego biletu lotniczego do Malagi? A może terminy lotu proponowane przez linie lotnicze nie satysfakcjonują Cię tak, jak tego oczekiwałeś? Jeśli nie chcesz rezygnować z urlopu na słonecznym Południu, koniecznie zapoznaj się z tanimi lotami do Hiszpanii!

Powrót

Zadaj pytanieImię i nazwisko:

Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Agencję Blumo, będącego Administratorem danych, w celu odpowiedzi. Masz prawo usunąć te dane prosząc o to Administratora.
wpisz: zvuc

Pozycjonowanie lokalne