Strona główna / Tanie loty miasta / Tanie loty Praga

Tanie loty Praga

“Jechać w góry czy nad morze?” A można to połączyć w Pradze... Kiedy przylecisz do Pragi tanimi lotami, odkryjesz zarówno trójwymiarowe powierzchnie pagórków, Czeskie Średniogórze, czyli wygasłe wulkany, na zachodzie Czeski Kras, a na południu dolinę Wełtawy i Sazawy.

 

POGODA W PRADZE – KIEDY NAJLEPIEJ REZERWOWAĆ BILET LOTNICZY DO PRAGI?

Biorąc pod uwagę klimat, najlepszym okresem na przylot tanimi lotami do Pragi jest wiosna i jesień. W maju wszystko rozkwita, a łagodna, o ustabilizowanej pogodzie jesień, pozwala wyruszyć na długie spacery i podziwiać wspaniałą roślinność Pragi, szczególnie piękną nad brzegami Wełtawy. Trzeba brać pod uwagę fakt, że słonecznym latem główne szlaki turystyczne, np. Złota Uliczka i Zamek Praski, mogą być nieznośnie zatłoczone. Sezon turystyczny rozpoczyna się przed Wielkanocą i trwa do września, jego następny szczyt przypada na okres Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Chociaż ze względu na imprezy cykliczne, cały rok jest dobrym czasem do przylotu tanimi lotami i zwiedzania Pragi.

pogoda w Pradze

NIEZBĘDNE DOKUMENTY PRZY REZERWACJI BILETÓW LOTNICZYCH NA WYPOCZYNEK W PRADZE

Od osób chcących wybrać się na urlop do Pragi, posiadających obywatelstwo polskie lub innego kraju członkowskiego Unii Europejskiej, nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty poza dowodem osobistym lub paszportem. Należy się upewnić, że są one ważne minimum 3 miesiące dłużej niż dany okresu pobytu. Obywatele i obywatelki innych państw przed wylotem tanimi liniami lotniczymi na urlop powinni zapoznać się z przepisami właściwymi dla wybranego miejsca wypoczynku.

To, co zachęca do przylotu tanimi lotami do Pragi, są porównywalne koszty podróży, ceny podobnych artykułów i usług, jak w Polsce.

Walutą w Pradze jest Korona Czeska. Na chwilę obecną 1 zł to ok. 5 koron czeskich.

W Czechach spotkamy się ze skrótem „Kč”. To skrót od słowa „koruna česka”. 1 korona (CZ) to 100 halerzy. Ceny w Czechach są co prawda podawane w halerzach, ale nie płaci się nimi, ponieważ ceny są zaokrąglane w górę albo w dół. Zaokrąglenia te nie obowiązują, gdy płacimy kartą.

Waluta Euro nie jest obowiązującą walutą w Pradze. Niektóre restauracje, hotele czy większe ośrodki turystyczne akceptują płatności w euro, ale po wyższym kursie niż średni kurs międzybankowy. Dobry kurs wymiany złotówek na korony czeskie odnajdziemy w kantorach w samej Pradze. Możliwym innym rozwiązaniem w sytuacji dokonywania płatności po korzystnym kursie wymiany może również okazać się karta wielowalutowa.

Przed wycieczką i zakupem tanich biletów lotniczych do Pragi, można wyposażyć się w ubezpieczenie turystyczne, dopasowane do swoich potrzeb. Cena i zakres ubezpieczenia zależą od celu i rodzaju podróży, oraz podjętych w trakcie niej aktywności. W polisie można uwzględnić takie czynniki, jak ubezpieczenie bagażu w tanich lotach, akty terroryzmu, odszkodowanie w przypadku uszczerbku na zdrowiu, opieka medyczna i akcje ratunkowe w górach czy ze względu na sporty ekstremalne.

Przykładowo, cena ubezpieczenia dla jednej osoby na city break będzie wynosić ok. 20 zł. Sprawdź ceny biletów lotniczych do Pragi w tanich liniach lotniczych, wybierz termin pobytu, a następnie sprawdź ubezpieczenie!

W razie problemów podczas urlopu w Pradze można udać się do Wydziału Konsularnego i Polonii Ambasady RP w Pradze:

Adres placówki:

Truhlářská 13-15, 110 00 Praga 1

Numery telefonów:

+420 220 400 120

Adres e-mail: praga.amb.wk@msz.gov.pl

Godziny przyjmowania:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek 9:00-13:00

W sytuacjach nagłych, wymagających pilnej interwencji konsula, po godzinie 17:00, możliwy jest kontakt pod numerem telefonu: +420 724 984 823.

 

JAK WYSZUKAĆ TANIE LOTY DO PRAGI?

Dzięki wyszukiwarce biletów możesz zaoszczędzić czas i zdrowie na wyszukiwanie biletów do Pragi! Tutaj znajdziesz połączenia lotnicze tanimi liniami lotniczymi do Pragi w wyjątkowych promocjach i atrakcyjnych cenach! Rezerwacja biletów online w wyszukiwarce biletów to szybki sposób na tani lot do Pragi, dzięki zebraniu wszystkich ofert tanich biletów różnych przewoźników tanich linii lotniczych w jednym miejscu!

Wybieramy połączenie lotnicze z wybranego przez nas miasta w Polsce do Portu lotniczego Praga im. Václava Havla w Pradze i rezerwujemy tanie bilety online! Wygoda i oszczędność – rozpocznij rezerwację biletu lotniczego do Pragi już dziś!

 

TANIE LOTY DO PRAGI - LOTNISKO W PRADZE

Chciałbyś polecieć tanimi lotami, żeby zwiedzić Pragę, zwaną złotym miastem i Paryżem Wschodu?

Dzięki tanim lotom, trafisz błyskawicznie do Pragi, bez korków na drodze, czy przestojów pociągów. Tanie loty do Pragi to najszybszy i najwygodniejszy sposób podróżowania do tego miejsca.

Zależy Ci na szybkim dotarciu do Pragi w celach biznesowych? Korzystne będzie dla Ciebie wybranie tanich lotów do Pragi, a jest to tym bardziej atrakcyjne, ponieważ linie lotnicze co jakiś czas oferują różne promocje i zniżki. Do stolicy Czech będziesz mógł dotrzeć tanimi lotami z Polski, między innymi z Warszawy, Krakowa czy Wrocławia. Lot z Warszawy trwa ok. 1 godziny.

Praskie lotnisko, leży ok. 20 km na północny zachód od centrum. Posiada 3 terminale w tym jeden terminal przeznaczony dla osobistości. Rocznie obsługuje ponad 12 milionów pasażerów. Dojazd do centrum Pragi z lotniska możliwy jest dzięki środkom komunikacji publicznej.

Do stacji metra Dejvicka kursuje autobus miejski, linia 119, z przesiadką do metra podróżujemy na jednym bilecie, czas dojazdu do metra to 24 minuty, koszt: 32 CZK.

Linia 100 kursuje do metra Zličín w 18 minut, koszt: 32 CZK.

Linia nocna 510 okolice centrum, czas: 42 minuty.

Pojazd oznakowany AE (AiportExpress) w 40 minut dojeżdża na dworzec kolejowy Praha Holesovic, koszt: 45 CZK.

Z lotniska można również przyjechać taksówką, lub wynajętym autem. Przed halą odlotów jest postój taksówek. Czas dojazdu to około 25 -30 minut, koszt 400-600 CZK. Wynajem aut na hali przylotów.

 

TANIE BILETY LOTNICZE DO PRAGI – ZWIEDZANIE MIASTA

Praga - jedna z najpiękniejszych stolic Europy. Jej początki sięgają 500 r. przed Chr., kiedy na terenach nad Wełtawą zamieszkiwali pierwsi osadnicy, a już w 973 r. była pierwszą siedzibą biskupstwa na tych ziemiach. Dzięki długiej historii ma wiele ciekawych zakątków do zaoferowania. Od 1992 r. na listę UNESCO trafiło zabytkowe centrum Pragi, które turysta może zwiedzić przylatując do Pragi tanimi lotami. Dzięki tanim lotom można przenieść się do świata bajki, gdzie średniowieczny most Karola - najbardziej rozpoznawalny zabytek Pragi - zachwyca nie tylko swoją konstrukcją, ale przede wszystkim rozpościera się z niego widok na Stare Miasto, gdzie znajduje się piękny Staromiejski Ratusz z zegarem astronomicznym (praskim Orlojem). Patrząc na czerwone dachy kamieniczek, wieżyczki bram, smukłe wieże kościołów i wzgórze zamkowe poczujesz się jak w bajce!

Stolicę Czech można odwiedzać wiele razy i ma się poczucie, że jeszcze wiele miejsc jest do zwiedzenia.

Biuro informacji turystycznej w Pradze naliczyło ponad pół tysiąca wież, spośród których najwyższa, wieża telewizyjna, ma 216 m. Tłumnie obleganymi miejscami w Pradze są Hradczany, z Praskim Hradem, dawną siedzibą królów czeskich, kórego powierzchnia według Księgi rekordów Guinessa zajmuje 7,28 ha, wzgórze Wyszehrad z Zamkiem Wyszechradzkim, który powstał w X w. jako drugi zamek praskich władców - Przemyślidów, i cmentarzem (Vysehradsky hrbitov), na którym pochowano najwybitniejsze osobistości Czech, m.in. kompozytorów Bedricha Smetanę i Antonia Dvoraka, oraz żydowska dzielnica Josefov.

Katedra Św. św. Wita, Wacława i Wojciecha na Hradczanach jest szczególnie cennym zabytkiem architektury gotyckiej, i jednym z symboli Pragi.

Schody na środku kościoła prowadzą do krypty królewskiej. Przez stulecia chowano w niej władców i ich najbliższe rodziny.

Drzwi w narożniku kaplicy Św. Wacława prowadzą do tzw. komory koronnej, gdzie w sejfie przechowywane są insygnia koronacyjne czeskich władców, m.in. korona Św. Wacława z lat 1346-1374.

W środku XVIII-wiecznego barokowego maryjnego sanktuarium i klasztoru Loreta przy Placu Loretańskim jest mały Domek Loterański - replika Domu Matki Bożej. Co ciekawe, na dzwonnicy Lorety wisi 27 dzwonków, które tworzą carillon, i od rana do wieczora, o pełnej godzinie można wysłuchać wygrywanej przez nie pieśni maryjnej.

Innym unikatem Pragi jest Prazske Jezulatko. Licznych pielgrzymów przyciąga słynąca cudami figura Praskiego Dzieciątka Jezus w Kościele Matki Bożej Zwycięskiej, przywiezionego do Pragi w 1628 r. z Hiszpanii.

Na Starym Mieście oprócz Ratusza, otwartego w 1338 r., przykuwają wzrok kamienice, z wyjątkowymi detalami zdobiącymi ich fasady - od których biorą swoje nazwy, np. Dom U Kamenne P. Marie (Dom Pod Kamienną Madonną), biały, renesansowy Dum U Kamenneho Beranka (Dom Pod Kamiennym Barankiem) z XVI-wiecznym wizerunkiem baranka, Dum U Kamenneho Stolu (Dom Pod Kamiennym Stołem), zielono-kremowy Dom U Lazara (Dom Pod Łazarzem), Dum U Zlateho Jednorozce (Dom Pod Złotym Jednorożcem), czy Dum U Cervene Lisky (Dom Pod Czerwonym Lisem).

Chętnie odwiedzanym miejscem jest Belweder, przykład włoskiego renesansu, z XVI wieku. Przed budynkiem przyciąga uwagę Zpivajici fontana (Śpiewająca Fontanna), która gra kroplami wody spadającymi na brązową misę, również według projektu z XVI wieku.

W okolicy Placu Hradczańskiego znajdują się olbrzymie pałace wykorzystywane obecnie jako gmachy użyteczności publicznej (muzea, biblioteki, siedziby urzędów i ministerstw).

Stąd można dostać się na wzgórze Petrin kolejką linową, gdzie są największe tereny zielone Pragi, parki i ogrody. Utrzymane starannie alejki prowadzą do zakątków i licznych parkowych atrakcji, w tym do wieży widokowej Petrinska rozhledna.

Idąc wzdłuż muru, na południowy wschód od mniejszej niż paryska wieży Eiffla, dochodzi się do Ruzovych sadów oraz do obserwatorium astronomicznego Stefanikovej hvezdarni, gdzie w letnie weekendy organizowane są specjalne zajęcia dla dzieci.

Za to najchętniej odwiedzaną przez turystów częścią Nowego Miasta jest Plac Wacława (Vaclavskie namesti), świadek wielkiej historii, a właściwie jest to 60-metrowej szerokości bulwar, gdzie stoi okazały gmach Muzeum Narodowego.

Na tym placu proklamowano republikę w 1918 r., w 1969 r. dokonał samospalenia Jan Palach, protestujący przeciwko interwencji zbrojnej państw Układu Warszawskiego, i w tym samym roku właśnie tam doszło do starć między Czechami a wojskami bloku wschodniego.

Na Placu Wacława również miała miejsce najsłynniejsza manifestacja w 1989 r., która poprzedziła aksamitną rewolucję, kiedy Vaclav Havel przemawiał do swojego narodu z balkonu wydawnictwa Melantrich.

Ustawiono na Placu konny Pomnik Św. Wacława, któremu towarzyszą inni święci patronowie Czech: Agnieszka, Ludmiła, Prokop i Wojciech. Niedaleko pomnika Św. Wacława, pod koniec lat 80. wyznaczono miejsce upamiętnienia ofiar komunizmu.

Na Placu Wacława mieści się Palac Koruna (Pałac Korona) z lat 1910-1913, Muzeum Narodowe, gdzie znajdują się ekspozycje prezentujące historię Czech, Moraw i Słowacji, wystawy przyrodnicze, geologiczne i antropologiczne, jak również wystawy czasowe.

Niedaleko Muzeum Narodowego stoi Opera Państwowa (https://www.narodni-divadlo.cz/cs/sceny/statni-opera), gdzie miłośników opery i baletu oprócz satysfakcjonującego repertuaru zachwyci również wnętrze, w którym można podziwiać malowaną kurtynę, oraz zdobioną złoconymi sztukateriami widownię.

W pobliżu znajduje się neorenesansowy budynek Teatru Narodowego (Narodni divadlo, https://www.narodni-divadlo.cz/cs) z pokrytą gwiazdami zielono-złotą kopułą.

Jeżeli interesuje Ciebie proces warzenia złocistego trunku - z którego słynie Praga - piwa, to możesz wybrać się do Muzeum Piwowarstwa (Pivovarskie muzeum), działającym w piwiarni “U Fleku” (www.ufleku.cz) na Nowym Mieście.

Poza śródmieściem i najpopularniejszymi trasami turystycznymi stoi wśród zieleni, otoczony przepięknymi ogrodami z fontannami, oranżerią, i labiryntem z równo przyciętych krzewów, Pałac Troja (Trojsky zamek), barokowy gmach, nazywany również Małym Wersalem.

Z Trojskiego Zamku blisko jest do Praskiego Ogrodu Zoologicznego, gdzie po 40 ha dawnych trojskich winnic biegają rozmaite zwierzęta, a po Zoo jeździ kolejka dziecięca.

Praga, stolica Czech, jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem biznesowym, więc nie brakuje też nowoczesnych, a nawet awangardowych budynków, takich jak Tańczący Dom. Wielbicieli sztuki nowoczesnej zachwycą rzeźby Davida Cernego.

W Pradze popularne są wycieczki typu “Free walking tours”, czyli zwiedzanie miasta z miejscowym przewodnikiem w języku angielskim w zamian za napiwki i datki dla przewodnika. Najpopularniejsze oferty znajdują się na stronach:

Ciekawą ofertę wycieczek oferuje strona: www.praguebus.tours, dzięki której można przeżyć lot widokowy nad Pragą, zobaczyć panoramę miasta z poziomu wody, płynąc promem, jak również przeżyć nocny CZECH FOLKLORE SHOW.

Chciałbyś aktywnie spędzić weekend? Dotrzesz szybko z tanimi lotami do Pragi, gdzie jest przygotowanych dla Ciebie kilka ogródków wspinaczkowych oraz tor dla kajaków górskich.

 

TANIE LOTY DO PRAGI - KOMUNIKACJA

Oprócz poruszania się pieszo, promem, taksówkami, kolejką linową, możesz przemieszczać się po Pradze metrem na trzech liniach: A - zielonej, B - żółtej, C - czerwonej.

Dla turystów ważne są stacje Staromestska (linia A) prowadząca do Starego Miasta, Malostranska i Hradcanska (linia A) przy Hradczanach, Muzeum (linia A i C) , a kiedy zarezerwujesz tani lot powrotny z Pragi, to będziesz mógł dojechać linią metra ze stacji Nadrazi Veleslavin (linia A) i stacji Zlicin (linia B) do autobusów na lotnisko.

W metrze, autobusach i tramwajach obowiązują te same bilety (listek, jizdenka). Dzieci do lat 6 jeżdżą za darmo, a starsze korzystają ze zniżki. Bilety można kupić m.in. w kasach na stacjach metra, w kioskach z napisem “Tabak”, biurach informacji turystycznej i automatach biletowych.

Po przylocie tanimi liniami lotniczymi, Pragę można też zwiedzić na rowerze, własnym przewiezionym tanimi liniami lotniczymi, lub wypożyczając rower, tandem, lub rower elektryczny przez takie strony jak:

Jeżeli wolisz tramwaje, to tramwaj 22 przecina historyczne centrum stolicy Czech, przejeżdża wokół zamku na Hradczanach, widać z niego Ratusz Nowomiejski, Teatr Narodowy i kościół Św. Mikołaja.

Od wiosny do jesieni kursuje tramwaj specjalny 41 (Nostalgicka linka), którego przedwojenne wagony wiozą turystów przez historyczne dzielnice Pragi.

 

TANIE LOTY DO PRAGI - HOTELE I BOTELE

Ze znalezieniem noclegu w Pradze nie ma kłopotów, chociaż bywają drogie. Oszczędny podróżnik może wybierać tańsze hotele, kwatery prywatne i hostele. Latem można przespać się w akademikach, gdzie ceny są niskie, a warunki przyzwoite.

Oto propozycje noclegów:

Iron Gate Hotel & Suites (www.irongatehotel.com), znajdujący się w budynku wpisanym na listę UNESCO, w centrum Starego Miasta,

Residence U Cerneho Orla (www.residenceprague.cz), od mostu Karola dzieli hotel 100 m,

Sir Toby’s Hostel (www.sirtobys.com), w którym każdy pokój prezentuje inny motyw, np. anielski albo krasnoludzki, umiejscowiony w spokojnej okolicy

Botele. Alternatywą dla zwykłych hoteli są botele, czyli hotele na wodzie. Przycumowane na Wełtawie barki i statki rzeczne (często luksusowe) są idealną bazą wypadową do zwiedzania centrum miasta, chociaż nocleg nie jest w tym przypadku tani. Spośród boteli są:

Botel Albatros. (www.botelalbatros.cz) Zakwaterowanie ze śniadaniem, parking przy hotelu.

Botel Admiral. (www.admiral-botel.cz) Trzygwiazdkowy botel, z parkingiem przed botelem i tarasem.

Botel Matylda. (www.botelmatylda.cz) Nieduży, przytulny botel, nieopodal Slovansky ostrov.

Botel Racek Praha. (www.botelracek.eu) Niedaleko centrum miasta, z czystymi, wygodnymi pokojami.

Florentina. Wysokiej klasy hotel, nieopodal mostu Karola.

 

TANIE LOTY DO PRAGI - KUCHNIA CZESKA

Po pracowitym, dobrze spędzonym dniu chciałbyś wypocząć w mieście dobrego wojaka Szwejka? Kiedy już masz zarezerwowany bilet na tani powrotny lot, to możesz rozmarzyć się jedząc pyszne knedliczki z gulaszem lub pieczenią wieprzową, popijając wyśmienite czeskie piwo jak Szwejk w praskiej gospodzie „U Kalicha”.

Tradycyjna kuchnia czeska serwuje proste, wiejskie, sycące potrawy. Klasyczne danie czeskie to mięso z ziemniakami lub knedlami. A knedle mogą być bułczane (houskove) lub ziemniaczane (bramborove), z mięsnym sosem. Pierwsze danie to zazwyczaj zupa. Może to być rosół z kluseczkami, gęsta kartoflanka, albo flaczki. Na drugie polędwica wołowa w słodkawym sosie śmietanowym z borówkami, oczywiście razem z knedlikami. Knedle ziemniaczane podaje się zwykle do wędzonej wieprzowiny z kwaszoną kapustą - czerwoną lub białą.

W wielu kawiarniach i piwiarniach podaje się normalne restauracyjne potrawy, jedynie wybór dań jest mniejszy, chociaż są też typowe kawiarnie, i piwiarnie, gdzie można napić się piwa.

Do innych dobrych restauracji należy Restauracja “U Pinkasu”, piwiarnia “U medvidku” (U niedźwiadków), Pivnice Radegasta, gdzie można zjeść wspaniały gulasz, i gospoda “Hostiniec U Vodoucha”, która oferuje duży wybór czeskich piw i dobrego jedzenia w przystępnych cenach, albo spokojna, bardzo dobra restauracja w Domu Miejskim (Obecni dum). W “Creme De La Creme” można za to zjeść na deser wyborne lody, również wegańskie.

Poza tym niewiele znajdzie się specjałów dla wegetarian i wegan. Zawsze jednak można poratować się smażonym żółtym serem (smazeny syr) z frytkami i sosem tatarskim lub omletem czy duszonymi grzybami. Pewnym rozwiązaniem będzie dla jarosza duży wybór pizzerii, barów kanapkowych i sałatkowych, a także restauracje chińskie, indyjskie, włoskie czy francuskie.

jedzenie w Czechach

Praga, w czasach przedwojennej Pierwszej Republiki, była miastem kawiarni, i chociaż wiele się zmieniło, dalej życie toczy się przy kawiarnianych stolikach, gdzie można napić się espresso, kieliszek aromatycznej Becherovki, słynnego czeskiego likieru ziołowego. Kawę pija się tutaj czarną, jak i po wiedeńsku, z bitą śmietaną. W ich niejednokrotnie zabytkowych wnętrzach przeniesiemy się w dawne czasy, i zostaniemy jak w Cafe Louvre w Alei Narodowej obsłużeni przez kelnerów w eleganckich muszkach.

 

TANIE LOTY DO PRAGI - WYDARZENIA KULTURALNE

Interesują Ciebie wyjątkowe wydarzenia kulturalne w Pradze? Z tanimi lotami dotrzesz na Masopust, Jarmark Św. Mateusza od końca lutego do kwietnia, czy na takie wydarzenie jak Rynki Wielkanocne, które ubarwiają Pragę malowanymi ręcznie pisankami i drewnianymi zabawkami? Jeżeli biegasz, to nie może Ciebie zabraknąć na Maratonie Praskim w połowie maja! Jeżeli jesteś smakoszem, to zarezerwuj bilet z wyprzedzeniem na tani lot do Pragi, która zaprasza Ciebie na Czeski Festiwal Piwa od połowy maja do początku kwietnia, a później na Praski Festiwal Jedzenia w ostatni weekend maja. W Pradze możesz odkryć Tanec Praha w ostatnim tygodniu czerwca, Festiwal Muzyczny Praska Wiosna, poświęcony muzyce klasycznej, Prague Proms, Festiwal Jazzowy Bohemia w połowie lipca, Festiwal Verdiego w sierpniu, Vinobrani na początku września, Festiwal Praski Dvorak’s, Czech Press Photo od listopada do stycznia. Chcesz przeżyć magiczną atmosferę Świąt w grudniu, spróbować praskiego przysmaku, tzw. trdelnik, z tradycyjnego pieczonego ciastka z cynamonem owijanego wokół kija, popijać czeskie wypieki miodem i zagryzać pieczonymi kasztanami? Chcesz nacieszyć oczy i wybrać piękne ręcznie wykonane bombki, wyroby z drewna, ręcznie haftowane serwetki oraz wspaniałe ozdoby choinkowe? W takim razie wybierz się na Jarmark Świąteczny do Pragi oszczędzając czas i pieniądze z tanimi lotami!

 

TANIE LOTY DO PRAGI - USŁUGI MEDYCZNE

A może podróżujesz do Czech, żeby wykonać np. operację na zamek i mieć wszczepione lepszej jakości soczewki usuwające astygmatyzm? Dzięki dyrektywie transgranicznej i szybkiemu dotarciu na miejsce tanim lotem taki zabieg wykonuje się nawet w kilka dni od konsultacji z okulistą w Pradze. Możesz też przylecieć do Pragi wybranym tanim lotem na laserowe usuwanie wad wzroku. W tych przypadkach zabiegi są tańsze o kilka tysięcy złotych niż w kraju.

Dzięki tanim lotom do Pragi możesz zrealizować swoje marzenie operacji z zakresu medycyny estetycznej, jak również rozpocząć leczenie ortopedyczne, przylecieć np. na zabiegi endoprotezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, ale także na artroskopię. A może należysz do denturystów (od dental holidays) i chciałbyś zaoszczędzić pieniądze na zabiegach stomatologicznych i ortodontycznych? Przyleć do Pragi tanimi lotami, gdzie operacje przeprowadzane są na wysokiej klasy sprzęcie, który spełnia zachodnioeuropejskie standardy, a pacjenci objęci są stałą opieką zarówno na etapie przygotowawczym, jak i po zabiegu.

W jakim celu byś nie zdążał do Pragi, lub chciał połączyć różne cele, np. usługę stomatologiczną i zwiedzanie, albo sprawy biznesowe z degustacją piwa czeskiego, to warto wybrać się do stolicy Czech tanimi lotami!

 

Powrót

Zadaj pytanieImię i nazwisko:

Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Agencję Blumo, będącego Administratorem danych, w celu odpowiedzi. Masz prawo usunąć te dane prosząc o to Administratora.
wpisz: bhum

Pozycjonowanie lokalne