HOME / Porady / Walentynki 2022 dla 2 osób - lot do Paryża za 265zł!
Walentynki 2022 dla 2 osób - lot do Paryża za 265zł!

Walentynki 2022 dla 2 osób - lot do Paryża za 265zł!

Spędź z drugą połówką walentynki 2022 w Paryżu!

Wspólny wylot do Paryża na walentynki to marzenie każdej kobiety, a może nawet skryte marzenie mężczyzn. Paryż to miasto miłości, a walentynki 2022 są idealną okazją, aby właśnie tam je świętować! Romantyczna kolacja z widokiem na wieżę Eiffla? A może spontaniczne oświadczyny? Tanie linie lotnicze Ryanair to ułatwią!

Tani lot do Paryża z Ryanair

Linie lotnicze Ryanair przygotowały wyjątkową ofertę taniego lotu do Paryża dla 2 osób dla wszystkich zakochanych. W terminie 12-19 lutego polecimy bezpośrednio z lotniska Warszawa Modlin do Paryż Beauvais w obie strony za jedyne 265zł w podstawowej ofercie! Niech pandemia nie powstrzyma miłości i spontaniczności zakochanych!

Paryż na walentynki 2022

Co robić w Paryżu w Walentynki 2022?

W Paryżu nie brakuje romantycznych rzeczy do zrobienia, a jest to szczególnie wtedy, gdy w Mieście Miłości są Walentynki! Jeśli masz szczęście planować Walentynki w Paryżu z kimś, kogo kochasz, prawdopodobnie nie wyjdziesz rozczarowany. Musisz mieć oczy i umysł otwarte na szczególną magię stolicy - miasta, które jest pełne kwiatów, czekoladek i szampana. Jakie romantyczne pomysły polecamy na czas spędzony w Paryżu?

  • Rejs z walentynkową kolacją po Sekwanie - najbardziej romantycznej rzece na świecie, popijając szampana i obserwując światła Miasta Świateł podczas klasycznej 3-daniowej kolacji.
  • Kolacja i pokaz w Moulin Rouge - zmień Walentynki w uroczystość z kolacją i pokazem w najwyżej ocenianym kabarecie w całej Europie.
  • Piesza wycieczka na czekoladę i ciasta - ponieważ czekolada jest oficjalnym smakołykiem Walentynek, wydaje się, że warto powędrować brukowanymi uliczkami Paryża, odwiedzając najlepsze cukiernie.
  • Zjedzcie kolację w jednej z romantycznych restauracji - każda romantyczna kolacja jest pożądana w walentynki, a co dopiero w Paryżu!
  • Cieszcie się zjawiskową panoramą miasta — romantyczne komedie, których akcja toczy się w Paryżu, niemal nieuchronnie zawierają scenę, w której dwoje zakochanych w gwiazdach w końcu spotyka się i rozkoszuje pocałunkiem, podczas gdy kamery przesuwają się do ujęć miasta (i oczywiście Wieży Eiffla). Sami stwórzcie scenę jak z filmu!


<< POWRÓT

Zadaj pytanieImię i nazwisko:

Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Agencję Blumo, będącego Administratorem danych, w celu odpowiedzi. Masz prawo usunąć te dane prosząc o to Administratora.
wpisz: ashy

Pozycjonowanie lokalne