HOME / Porady / Dania w grudniu za 58zł!
Dania w grudniu za 58zł!

Dania w grudniu za 58zł!

Tani lot do Danii - grudniowy lot za 58zł!

Nie ma lepszego prezentu mikołajkowego od niezapomnianych doświadczeń podczas podróży. Proponujemy zatem wyjątkową ofertę taniego lotu Gdańsk - Billund (Dania) tanimi liniami lotniczymi WizzAir za jedyne 58zł w dwie strony! W terminie 11-14 grudnia masz szansę na zwiedzenie Danii podczas urokliwego, zimowego miesiąca. Tylko 1 godzina 20 minut dzieli Cię od odwiedzenia tego pięknego skandynawskiego kraju.

tani lot Polska-Dania

Billund - raj dla dzieci i dorosłych

Większość ludzi wie o Billund, ponieważ jest to główna siedziba grupy LEGO. Nawet lotnisko w Billund zostało zbudowane przez grupę LEGO w 1964 roku na potrzeby firmy, ale lotnisko jest zarządzane niezależnie. Pierwszy park rozrywki LEGOLAND znajduje się w Billund, a na obrzeżach miasta znajduje się fabryka, która produkuje prawie 90% zabawek, które trafiają na rynek na całym świecie.
Mimo że społeczność ta liczy zaledwie 6000 mieszkańców, firma produkująca zabawki nie jest jedynym powodem, aby tu przyjechać. Jeśli masz zamiar zatrzymać się w Billund, oto kilka innych pomysłów, które pomogą Ci spędzić wakacje w tej małej społeczności.

  • Legoland Billund Resort, który łączy Legoland, ośrodek wypoczynkowy Lalandia i park wypoczynkowy Acquadome, powstał w 2009 roku. Jest rodzinnym kurortem w północnej Europie. Latem warto zanurkować prosto do Aquadome, największego parku wodnego w Skandynawii.
  • Część Duńskiego Muzeum Narodowego, Kongernes Jelling to bezpłatna atrakcja, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zabytek Wikingów z X wieku stworzony przez króla Haralda Bluetootha.
  • Givskud Zoo - to zoo i park safari to tylko krótki skok z Legolandu. Jeśli masz własny samochód, możesz przejechać przez wiele ogromnych, otwartych wybiegów, aby zobaczyć z pierwszej ręki afrykańskie gatunki sawanny, takie jak nosorożce, antylopy, lwy, żyrafy i zebry.
  • Położony pomiędzy miastem Billund i Legolandem, Skulpturpark to ścieżka przyrodnicza o długości 1,3 kilometra ozdobiona nowoczesnymi rzeźbami.
  • Karensminde jest atrakcją sielankową, która pozwala również zbliżyć się do duńskiego dziedzictwa. Jest to zabytkowa farma z XVIII i XIX wieku.

tani lot Billund


<< POWRÓT

Zadaj pytanieImię i nazwisko:

Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Agencję Blumo, będącego Administratorem danych, w celu odpowiedzi. Masz prawo usunąć te dane prosząc o to Administratora.
wpisz: vsht

Pozycjonowanie lokalne