HOME / Porady / Romantyczny weekend w Wenecji we wrześniu - tani lot za 149zł!
Romantyczny weekend w Wenecji we wrześniu - tani lot za 149zł!

Romantyczny weekend w Wenecji we wrześniu - tani lot za 149zł!

Romantyczna Wenecja we wrześniu 2021 - tani lot z Ryanair za 149zł!

Wrzesień to doskonały czas, aby odwiedzić Wenecję! Największe tłumy wakacyjnych turystów już wyjadą, pogoda złagodnieje, a więc to idealna pora, aby cieszyć się urokami miasta na wodzie! Warto skorzystać z oferty taniego biletu lotniczego z Poznania do Wenecji w terminie 16 - 19 września 2021 za jedyne 149zł z Ryanair!

W cenę biletu Ryanair wliczony jest bagaż podręczny, który spokojnie wystarczy na weekendowy city break.

Zasady wjazdu do Włoch - Covid-19

Zasady wjazdu do Włoch: Osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium Polski zobowiązane są do: zarejestrowania swojego przyjazdu na platformie EU Digital Passenger Locator Form (w przypadku problemów technicznych należy wypełnić oświadczenie autodichiarazione). Żeby wjechać do kraju trzeba przedstawić negatywny wynik testu na Covid-19 (antygenowy lub PCR). Z testu zwolnieni są zaszczepieni i ozdrowieńcy.

Tani lot Poznań - Wenecja

Z Poznań Ławica do Wenecja Treviso/Sant'Angelo

city break Wenecja

Co trzeba zobaczyć w Wenecji?

Wenecja to miasto o ogromnym pięknie i historycznym znaczeniu, ale też wyjątkowe i niepodobne do żadnego innego miasta we Włoszech. Jako stolica regionu Veneto w północnych Włoszech, Wenecja leży na 117 małych wyspach, które są połączone szeregiem mostów i oddzielone siecią kanałów. Z populacją około 250 000, Wenecja nie jest jednym z największych miast w Veneto, ale jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych w kraju.

Miejsca, które trzeba odwiedzić w Wenecji

  • Bazylika św. Marka z placem- każdy aspekt tego kościoła jest fantastyczny – od ozdobnych detali, rzeźb i dzieł sztuki na frontowej fasadzie, po pięknie malowane freski i bizantyjskie dzieła sztuki po wewnętrznej stronie kopuły.
  • Canale Grande - to najważniejszy kanał biegnący przez miasto.
  • Most Westchnień i Pałac Dożów
  • Bazylika Santa Maria Della Salute - wybudowana w ramach podziękowania dla Najświętszej Maryi za zakończenie epidemii dżumy.
  • Most Rialto (+ targ i sklepy wokół mostu) - największy i najstarszy most w Wenecji. Wokół niego zgromadzony jest najstarszy wenecki targ z warzywami i owocami oraz sklepiki z pamiątkami.
  • Rejs gondolą
  • Wyspy Murano i Burano

wenecja


<< POWRÓT

Zadaj pytanieImię i nazwisko:

Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Agencję Blumo, będącego Administratorem danych, w celu odpowiedzi. Masz prawo usunąć te dane prosząc o to Administratora.
wpisz: ekng

Pozycjonowanie lokalne