HOME / Porady / Tanie bilety lotnicze do Portugalii na koniec czerwca!
Tanie bilety lotnicze do Portugalii na koniec czerwca!

Tanie bilety lotnicze do Portugalii na koniec czerwca!

Rozpocznij wakacje w gorącej Portugalii w czerwcu!

Restrykcje pandemiczne powoli łagodnieją, więc to idealny czas na zasłużony wypoczynek i wakacje w cieplejszym klimacie! W wyszukiwarce biletów można znaleźć coraz więcej atrakcyjnych ofert tanich lotów, m.in. tani lot do Faro w Portugalii w ostatnim tygodniu czerwca!

Ryanair przygotował ofertę taniego lotu Warszawa Modlin - Faro w terminie 22-29 czerwca. Lot w obie strony kosztuje jedyne 185 zł! Wystarczą 4 godziny, abyśmy cieszyć się pięknym słońcem Portugalii!

tani lot Warszawa-Faro

Faro - brama do południowej Portugalii

Faro to największe miasto w Algarve i brama do południowej Portugalii. Leży na wybrzeżu, z widokiem na płytkie laguny chronionego Parku Przyrody Ria Formosa, jest to miejsce obdarzone bogactwem kulturowym i oszałamiającą lokalizacją.

Faro ma wyraźnie portugalską atmosferę, a miasto prawie się nie zmieniło wraz z rozwojem turystyki w Algarve. To połączenie ciekawych zabytków, bogatego dziedzictwa i tradycyjnego portugalskiego charakteru sprawia, że Faro jest popularnym miejscem na jednodniową wycieczkę lub cel wycieczki po Algarve.

W portugalskim Faro czeka na nas wiele atrakcji, od wędrówek po Starym Mieście po zwiedzanie starego portugalskiego pałacu i fantastycznej Kaplicy Kości, poznawanie historii Faro, cieszenie się tętniącym życiem nocnym czy relaks na bezludnych wyspach.

wakacje w Faro

Historia Faro sięga ponad 2000 lat wstecz. Zajmowali je Fenicjanie, Rzymianie, Wizygoci, Bizantyjczycy i Maurowie, którzy w IX wieku ufortyfikowali miasto pierścieniem murów obronnych, które można zobaczyć do dziś.

Z pięknymi brukowanymi uliczkami, ważnymi, charakterystycznymi budynkami, muzeami, rzymskimi pasażami, urzekającymi kościołami, wytwornymi domami wyłożonymi kafelkami, tętniącymi życiem placami i przytulnymi kawiarniami, Stare Miasto w Faro to „miasto” w mieście.

kaplica kości Faro

przystań Faro


<< POWRÓT

Zadaj pytanieImię i nazwisko:

Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Agencję Blumo, będącego Administratorem danych, w celu odpowiedzi. Masz prawo usunąć te dane prosząc o to Administratora.
wpisz: tkqx

Pozycjonowanie lokalne